Ärikalendrid

“Koit” valmistab personaliseeritud firmakalendreid, mis on meie üks konkurentsieelistest.

Kolmikkalendrid

Kvartaalsed seinakalendrid hoiavad Teid  koostööpartneri või kliendi meeles kogu aasta. Saame trükkida kolmikkalendreid mistahes tiraazhiga alates 1 eksemplarist. Kvartalikalender on mugav, sest ainsa pilguga on haartav nii käesolev kuu kui ka möödunud ja eelseisev. Liigutatav aknake näitab käimasolevat päeva. Kolmikkalendrid köidetakse ühe või kolme vedruga, seinale kinnitamiseks on nikeldatud võru.

Kolmikkalender koosneb ülemisest posterist ja alaribast, kuhu saab lisada firma kontaktandmed jms. (Mono ja Trio). Ka võib reklaamiga täita 2 kuudevahelist välja (Trio Ekstra). Võimalik on kaledrite materjaliks valida eripabereid,  lamineerida ülemine poster ja reklaamiväljad. Kvartaalse seinakalendri kalendaariumiosad  pärinevad meie trükikoja ofsettoodangust.

Ärikalender on tõhus reklaamikanal

Taskukalender

Ökonoomne reklaamikandja, mis teavitab Teie pakutavast kogu aasta vältel. Ümardatud nurgad ja ühepoolne laminaat annavad kalendrikesele väärika välimuse ja tagavad vastupidavuse.

Lauakalender

Lauakalendri üks põhilisi plusse on tema lähedus tarbijale — alati käepärast, alati silmatav.

Kalendaarium on vormistatud mugavaks, riiklikud pühad punasega, lisame vaid Teie firma reklaami — valmis ta ongi!

Prismakujulised lauakalendrid võivad olla vertikaalsed või horisontaalsed. Vedruköitega saab kinnitada kalendri kuude kaupa, aga võib ruumi kokkuhoiu huvides trükkida kogu aasta kalender ühele pinnale.