Reklaamtrükised

Reklaamtrükised aitavad vahetult kaasa Teie ettevõtte edule. Uuringud on näidanud, et  trükitud reklaammaterjalid edendavad märkimisväärselt toodete ja teenuste müüki. Iga äritegevusega kaasneb teatud trükiste loomine, mille eesmärgiks potentsiaalsete klientide  kaasamine.

Kvaliteetne reklaammaterjal võimaldab ka olemasolevate klientide lojaalsuse kasvu. Regulaarselt postkasti supsavad saadetised suurendavad klientide soovi ikka ja jälle Teie pakutavat tarbida.

Reklaamtrükised edendavad müüki vahetult, samas  ehitavad ka firma imidzhit, toimivad nii brändi välis- kui ka sisekommunikatsiooni vahenditena.

Kui Teil pole valmis kujundust või maketti, saate alati abi meie asjatundjatelt. Loome koos Teie firma korporatiivse identiteedi, aitame valida parimad materjali väärt ideede teostamiseks.

Visiitkaardid

Kõige lihtsam ja levinum  kohalolekumärk. Asjaliku inimese vältimatu töövahend.

Meilt saate laia valiku soodsa hinnaga, aga ka eksklusiivseid, eripaberil  visiitkaarte.

Tootmine võimaldab valmistada visiitkaarte nii kiirmeetodil kui ka ofsettrükis (tiraazh alates 1000 tk.)

Leafletid

Reklaamtrükiste  populaarseim variant. Sõltuvalt sihtrühmast ja reklaamitavast, on võimalik valida erinevaid paberitüüpe, materjalide tihedust, värvide hulka. Enamasti trükime kriitpaberile, et tuua maksimaalselt esile pakutava toote või teenuse  parimad omadused.

Sobivad suurepäraselt otsepostituseks.

Bukletid

Buklett on üks esitlusmaterjalide liikidest. Selle puhul on oluline täpselt läbi mõelda, milline peaks olema trükise math ja stiil. Bukletid sobivad hästi näitustel ja messidel jagamiseks, õigesti koostatuna anavad tervikliku pildi firmast ja pakutavataest teenustest. Paberiks kasutadatakse tihedat, enamasti  kriitpaberit. Toote järeltöötlusena nuutimist ja voltimist 2-3 väljaks. Suurema pilkupüüdvuse saavutamiseks võib kasutada ka kontuurijärgset stantsimist.

Broshüürid

Broshüür on mitmelehküljeline buklett, mis annab põhjaliku ülevaate Teie firma pakutavatest toodetest ja teenustest. Broshüüri lehekülgede arv algab neljast. Lehed on köidetud klambrite, liimselja või vedruköitega. Võimalik on kasutada kohtlakki. Suur paberivalik pakub võimalust muuta Teie trükis unikaalseks.

Tiraazh alates 1st eksemplarist!

Flaierid

Flaier on väiksemõõduline (enamasti A6) leaflet. Mõeldud eelkõige sihtgrupi kutsumiseks üritustele, näitustele, kontsertitele jne. Väga hea hinna-kvaliteedi suhtega reklaammaterjal – suur tiraazh tagab märkimisväärse  tagasiside.

Plakat

Plakat on suurepärane reklaammaterjal kutsumaks tarbijaid üritustele. Paberivalik on lai, mõõdud erinevad- A3-A0.

Tiraazh alates 1 tk, väga lühikesed tähtajad!

Postkaardid

Postkaartidem tootmises on meie põhieelis paindlikkuses. Kui vajatakse väikest tiraazhi, kasutame digitrükitehnoloogiat, kui suurt, siis ofsetti. Väga suur valik disainpabereid. Trükk kullaga, kõikvõimalikud  järeltöötlusvõtted lasevad Teie firma eripäral särada. Meie disainerite poolt välja töötatud stiil muudab meie postkaardidi unikaalseks reklaamtooteks.